O nás

Masopustní karneval

Co nabízíme

 
  1. Co nabízí miniškolka Katka? Naše miniškolka poskytuje dětem rodinné a zároveň mimořádně podnětné prostředí,zajištěné plně kvalifikovaným personálem.Hravou formou rozvíjí psychomotorický vývoj dítěte,jeho jemnou i hrubou motoriku a slovní zásobu. Od nás se dětem nechce domů.
  2. Jaké jsou ceny v miniškolce Katka? Miniškolka Katka patří opravdu k nejlevnějším zařízením tohoto typu v Praze.Snažíme se tak nabídnout péči o děti co nejširší veřejnosti.Naše služby využívají i maminky na mateřské dovolené.Nízké ceny samozřejmě neznamenají nízkou kvalitu poskytovaných služeb.Důkazem toho je mnoho pochvalných a děkovných dopisů ze strany rodičů.
  3. Přichází maminka nástupem dítěte do miniškolky Katka o rodičovský příspěvek? Ne,protože jsme soukromé zařízení bez státních dotací.
  4. Mohou navštěvovat prázdninový provoz i děti,které nenavštěvují miniškolku Katka? Ano,přijímáme děti od 2-9let.Naše děti mají samozřejmě přednost,a protože je počet míst omezen a o naše prázdninové dobrodružství je vždy velký zájem,doporučujeme zapsat dítě již nyní.
  5. Jakým způsobem zajišťujete stravování? Stravování zajišťujeme dovozem od akreditované společnosti (viz jídelníček). Cena celodenního stravování činí 97,- Kč ( dopolední svačina 19,- Kč, oběd 59,- Kč, odpolední svačina 19,- Kč ) nebo si jídlo děti nosí z domova v uzavřené krabičce, mají ho uskladněné v lednici a p.učitelky ho servírují na stůl. Žádné jídlo se v miniškolce neuchovává z hygienických důvodů do druhého dne. Pitný režim je po celý den zajištěn.

Naše programy

Program „Schůdek do školky“

(dopoledne od7.30 – 12.30)

je určen pro děti od dvou let, které si teprve zvykají na život v dětském kolektivu. Maminky mohou přivézt své děti jen některá dopoledne v týdnu nebo pravidelně každý den od pondělí do pátku. Hraní, výchovně-vzdělávací chvilky a pobyt venku je náplní každého dopoledne.


Program „Hrajeme si celý den“

(denně od 7.30 – 17.00hod.)

je určen pro děti od 2-5 let, jejichž rodiče potřebují celodenní péči a hlídání dítěte. Zaměřujeme se na hudební a výtvarné aktivity, pobyt venku alespoň 2 hodiny denně, hry a zábavné aktivity rozvíjející přirozenou touhu dítěte poznávat nové věci.

Nabídka miniškolky KATKA ve formátu .doc