Náš tým

 ​Kateřina LucákováMgr. Kateřina Lucáková – majitelka a ředitelka

·  Vzdělání: Střední pedagogická škola v Praze, obor: učitelství pro mateřské školy a vychovatelství

                    Pedagogická fakulta UK v Praze obor učitelství pro 1.stupeň ZŠ

·  Jazyky: němčina

Je dynamická, všestranná a organizačně schopná, má na starosti chod celé miniškolky Katka. Snaží se být vždy laskavá ke svým zaměstnancům, rodičům a dětem. Jejím přáním je, aby život v miniškolce Katka byl pestrý a vyzařoval rodinnou atmosférou. Chce, aby byly Vaše děti spokojené, šťastné a nechtělo se jim domů. Vždy je připravena a ochotna naslouchat přáním a připomínkám. Praxi s dětmi vykonává již 30 let. Sama je matkou tří synů a jedné dcery. Ráda cestuje a vyrazí si za kulturou.

·  Motto: Spokojené dítě – spokojení rodiče…

 


Kateřina Lucáková – učitelka junior

·  Vzdělání: Střední pedagogická škola - obor Předškolní a mimoškolní pedagogika,                              studium: Pedagogická fakulta UK v Praze, obor Učitelství 1. stupně ZŠ

·  Jazyky: angličtina


Milá, laskavá a hodná mladá teta, která se v naší miniškolce zaměřuje na hudební a dramatickou výchovu. Organizuje s dětmi různé soutěže a hry rozvíjející jejich všestrannost. Má zkušenosti s vedením hudebně dramatického kroužku a pravidelně se zúčastňuje jako vychovatelka škol v přírodě. Ve svém volném čase se věnuje nejmenším dětem jako chůva. Ráda si čte, poslouchá hudbu, hraje na klavír a zobcovou flétnu a cestuje.

·  Motto: Láskyplná důslednost ve výchově dětí.
 

 

 


 

 

 

 


Bohumil LucákBohumil Lucák, DiS. – učitel

·  Vzdělání: Vyšší odborná škola pedagogická, obor: pedagogika volného času

·  Jazyky: angličtina

Strejda Bohouš se v naší miniškolce uplatnil jako mužský vzor ve švédském modelu výchovy a vzdělávání našich nejmenších dětí. Dokáže postavit dráhu pro auta, opravit rozbitou hračku, zahrát si fotbal, ale i pochovat, když se stýská po mamince nebo pofoukat rozbité koleno. Stal se pro děti dobrým kamarádem a pomocníkem.

Od září 2013 uplatňuje v naší miniškolce metodu výuky angličtiny Wattsenglish, která vychází z přirozeného osvojování si řeči – podobně jako se učíme mateřštinu. Respektuje 4 základní fáze učení - slyším,vidím,chci to říct - opakuji a automatizuji - reaguji - mluvím.

·  Zájmy: cyklistika, cestování, sport, četba, historie a věda. Je otcem čtyř dětí.

·  Motto: Učit a vychovávat děti vlastním příkladem…